הקינוח הבא של מלונות דן

כך זה החל בהודעה הבאה: מלונות דן מחפשים את הקינוח הבא!

רוצים שהשפים שלנו יהפכו את הקינוח שלכם למנה קבועה בתפריט של מלונות דן? ספרו לנו על הקינוח שלכם (מתכון או אפילו הסבר כללי יתקבל בברכה) הוסיפו תמונה כדי להעלות את הסיכויים שלכם להיבחר ואנחנו כבר נדאג לכל השאר. ככל שהקינוח יהיה מקורי, מעניין וחדשני יותר כך הסיכויים שלו לזכות גבוהים יותר!

ואילו 9 הקינוחים שנבחרו מבין כל הרבים שהוגשו

25543762 - הקינוח הבא של מלונות דן

וכך זה הסתיים – ציטוט מהפירסום:  הזוכה הגדול שלנו הוא מוטי פרנגלר עם הקינוח “באונטי שוקולד וקוקוס” אשר זכה בסופ”ש זוגי במלון המלך דוד או דן אילת.
את הקינוח תוכלו לבחור מהתפריט במלון המלך דוד ולהתענג ממנו. במקום השני: איילה עמר על הקינוח “דקואז גבינה ולימון”, שזכתה בלילה זוגי באחד ממלונות דן פנורמה ברחבי הארץ. במקום השלישי: אשרת ארגואן על הקינוח “פאי אגוזים וחלבה”, תקבל סדנת קונדיטאות יומית. 6 גולשים אשר זכו ביום כיף זוגי כולל ארוחת בוקר במלונות דן ברחבי הארץ הם: שלווה גרופר, מלכי אדלר, שושנה בורה, נועה עינת, סיגל פרץ ברמר וחיה דר (כן זו אני). תודה רבה לכל המשתתפים, ניפגש בקרוב בפעילות הבאה!

ועל מה בעצם מדובר? ברשת מלונות דן משקיעים מחשבה בסוגיה כיצד להיות בקשר טוב עם הלקוחות, איך לקבל מהם אינפוט יעיל למען שיפור השירות, משום שיש מעט מאוד הזדמנויות להקשיב לאורח ולחוות דעתו. כך פתח בדברים  חיים שפיגל ראש מזון ומשקאות במלון בעת מפגש שהתקיים במלון דן אכדיה בהרצליה בעקבות תחרות שהתקיימה בפייסבוק שמטרתה היה לבחור את הקינוח הבא של הרשת עליה ארחיב מעט יותר בהמשך.

לפני שנה התקיימה תחרות חזרה למקורות עם וורסיה עדכנית והשנה החליטו לקיים תחרות בפייסבוק מכיוון שזוהי מדיה בעזרתה ניתן ליצור קשרים ישירים עם מספר רב של אנשים. הקמפיין שעליו סיפר לנו חיים אודותיו תר אחר רעיונות יצירתיים , קצת חדשנות ואכן התחרות סחפה שפע הצעות מצד גולשי הפייסבוק ומתוכם נבחרו 9 קינוחים שעלו לשלב הגמר וזכו לטוויסט של הקנדיטורים של המלון .וכאן עלי לעצור לרגע ולציין שזכיתי בכבוד להיות בין 9 הנבחרים עם עוגת הגבינה שלי עם מוס ריבת חלב ומוס קוקוס אותה הגיתי לקראת  חג שבועות השנה.

להמחשת הטוויסט להגשה שהקונדיטורים עשו הרי לפניכם העוגה שלי כפי שהכינותי  וכיצד שינו את צורת ההגשה.
25544432 - הקינוח הבא של מלונות דן
וזו העוגה שלי

017 533x400 4 - הקינוח הבא של מלונות דן

השלב הבא היה בחירה 3 הקינוחים מתוכם יבחר הקינוח שאותם טעמו השופטים במספר מלונות דן וגם אנו המוזמנים בדן אכדיה וההחלטה נפלה על הקינוח: באונטי שוקולד וקוקוס והוא ישולב בתפריטי הרשת ויוגש לאורחים.

אין ספק שרשת מלונות דן אינה שוקטת על שמריה ומנסה ליצור אפשרויות יצירה וחדשנות מתוך עניין בטעם הקהל תוך שימוש חכם בעולם הוירטואלי כשהפייסבוק משמש הכר הנאות לכך ובנוסף לסיום אציין בהערכה שטעימות הקינוחים יועברו כתרומה לקרן “יד ביד” לעידוד חינוך בני נוער.

(Visited 114 times, 1 visits today)

מנהל

הוסף תגובה

הצטרף עכשיו וקבל עידכון שבועי למתכונים חדשים וטעימים של חיה

FROM HAYA WITH LOVE | ALL RIGHTS RESERVED | © 2018