קורס צילום וסטיילינג מזון

הצילום הוא אהבתי השניה לאחר הבישול והאפייה ובמסגרת עיסוקי כבלוגרית  מזון תמיד שאפתי לשפר את צילומיי, לא אהבתי את התוצאות למרות שקיבלתי אהבה וקבלה מהקהל ולכן רעיון לימוד צילום מזון קדח במוחי לא מעט וב-2011 חיפשתי מקום בו אוכל לשדרג את צילומיי ונתקלתי במקום כלבבי,  "צילום בעם" בית ספר חם ואוהב, עם אנשים מבורכים ומקסימים והתמזל מזלי והמורה לצילום היה דניאל לילה איתו עובד בשיתוף פעולה סטייליסט המזון עמית פרבר, שני אומנים המשלימים זה את זה ובעזרת שיתוף הפעולה ביניהם מגיעים המשתתפים לשידרוג ניכר בעבודתם. מה גם שהחברים שהשתתפו איתי היו חברים נהדרים חדשים וכמה מוכרים. כבר לאחר המפגש הראשון אנשים שמו לב והעירו לי על התמונות היפות.

צילום: חיה אילונה דר

צילום: חיה אילונה דר

 ולפנינו טעימות מצילומים שצילמתי בשיעורים

צילום: חיה אילונה דר

צילום: חיה אילונה דר

צילום: חיה אילונה דר

נפגשתי לפני כן לשיעור צילום עם צלם המזון המוכשר איל קרן וידעתי שעלי להמשיך ולהתמקצע. השתתפתי במפגש צלמים עם ביסטייל והשתתפתי בתערוכת צילומים  שלהם תוצרי סיור בשוק לוינסקי והדרך עוד רבה.

אין ספק שחל שידרוג ניכר בצילומיי, אני דורשת מעצמי יותר מאשר קודם, חושבת על כל סשן שאני עומדת לבצע ומנסה להכניס התאמה וסיפור סביב הצילום.

תמיד היתה לי משיכה לצילום והיום הנושא קיבל אצלי מימד מוסף.

אז ככה, קצת פרטים על המקום, שם בית הספר נקרא צילום בעם , בניהולו של שגיא המקסים. בכל שיעור יהיה נושא מרכזי ומצלמים במקום בהדרכת דניאל ועמית, מקבלים שיעורי בית  ששולחים במייל ובמפגש מנתחים את הצילומים ויש פרוייקט סיום בעל תוכן מעניין.

בקישור יש פרטים על המקום.

לגבי המורים המדריכים בקורס צילום מזון הרי לכם כאן קישורים:בקרו באתר של   דניאל לילה  וכן באתר של עמית פרבר .

לסיום משפט חשוב שנאמר בקורס ונחרט במוחי:

אין ממש נוסחה בצילום מזון, המבחן הוא התוצר, הרבה טבואים נשברים במהלך הצילום (למרות שיש פרמטרים קבועים).

(Visited 6 times, 1 visits today)

מנהל

הוסף תגובה

הירשם לניוזלטר שלי

הרשם כאן לקבלת הודעה כאשר מתכון חדש מתפרסם