משק יעקבס

רשומה לבנה וטעימה לקראת חג השבועות הממשמש ובא שעלתה אצלי במאי 2012 וכעת לאחר שביקרתי היום בחנות החדשה ב-03/05/15 החלטתי כי מאוד שווה להעלותה שוב ותהיה השוואה אז והיום בחנויות בכתבה עדכנית שתעלה השבוע.

משק יעקבס זכור לי כבר מלפני שנים לא מועטות, כאשר הייתי באה לביקור בבית הקפה בכפר הרא"ה, הרואה בקפה. תמיד לאחר תום הארוחה היינו עושים סבב אצל העוגות של שושנה ובחנות של יעקובס ומשם יוצאים תמיד עם שקיות עמוסות קניות. לא אשכח את הרושם שעשו עלי בקבוקי היוגורט עם פרג ואוכמניות וכן מגוון הגבינות המרשימות. שמחתי לפגוש את המוצרים בארקפה ותמיד הזמנתי לי לארוחת הבוקר בקבוק יוגורט פרג.

היום אני פוגשת במוצרי משק יעקבס במקומות שונים בהם אני קונה ונהנית מרמת הטעם והמראה.

לכבוד שבועות הוזמנתי להתארח במשק ועשיתי זאת בחדווה רבה, כי אני אוהבת לסקר מקומות שאני אוהבת.

כבר המראה הראשוני העביר מסר כפרי רגוע ושליו.

בעודני טועמת ממיני גבינות שונות ומשובחות אשר אינן נופלות מכל גבינה שאכלתי בחו"ל, אם לא אף בטעם וארומה גבוהים יותר, קיבלתי סקירה על הקשר בין "משק יעקובס" ל"אגדת לחם" מפי שני אשר סיפרה לי שבית המאפה שלה ושל אחותה ניבי החל לפעול כחזון לפני 5 שנים ובמהירה הפך למאפייה חמה הפועלת כעת יחד עם משק יעקובס בשיתוף פעולה מלא, גם מטבע הקשר בין הגבינות ללחם וגם יש שם קשר משפחתי ואינני מתפלאת כי ידוע שכל בני משפחת יעקובס הם חלק בלתי נפרד מהמחלבה. הם בעלי ותק של 4 דורות רפתנים וגבנים וזאת כבר משנת 1936 כשהמייסדים היו רות ויצחק שהחלו עם משק קטן בכפר הרואה, עם פרות ועיזים וגיבנו גבינות ביתיות ואחריהם המשיך בנם שלמה עם אשתו רוני את המלאכה כשהקימו בשנת 1996 מחלבה מקצועית משוכללת, היום בניהם עם נשותיהם וכל בני המשפחה ממשיכים במסורת המשפחתית ועובדים במחלבה, בחליבה, גיבון, שיווק ועוד. במקום מיוצרים 30 סוגי גבינות, מחלב כבשים, עיזים ובקר.

דפי מנהלת קשרי הלקוחות קיבלה את פניי והעבירה את שרביט הניצוח לבעלה אסף שליווני למחלבה בחביבות רבה יש לציין. אסף אחד משלושת האחים בניהם של שלמה ורוני וכל אחד מהם אמון על פלח אחר במחלבה. לשאלתי מהם היעדים לעתיד? התשובה היתה להתייעל, להשתפר ולהמשיך להתמקצע.

לסיום היה זה ביקור מצוין! עוד מקום של חיבור לאדמה ולטבע.
מאחלת המשך הצלחה למחלבת משק יעקבס, הצלחתם הנאתינו.

שעות הפעילות של החנות הן:
ימים א‘-ה בין השעות 7:00-18:00
יום ו‘ וערבי חג בין השעות 7:00-14:00
-בשבת סגור-
טלפון חנות:  04-6251266

החנות ממוקמת במרכז כפר הרא"ה, בחנות של "אגדת לחם", האופה לחמים ומאפים טריים יום יום.

(Visited 7 times, 1 visits today)

מנהל

הוסף תגובה

הירשם לניוזלטר שלי

הרשם כאן לקבלת הודעה כאשר מתכון חדש מתפרסם